2225J6300332MXR
Mfr.Part #
2225J6300332MXR
Description
CAP CER 3300PF 630V X7R 2225
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
630V
Tolerance :
±20%
Capacitance :
3300pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Datasheets
2225J6300332MXR
Knowles Syfer 2225J6300332MXR
2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm X7R 2R1 ±20% 3300pF