2225J6300331KXR
Mfr.Part #
2225J6300331KXR
Description
CAP CER 330PF 630V X7R 2225
Voltage - Rated :
630V
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Capacitance :
330pF
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
2225J6300331KXR
Knowles Syfer 2225J6300331KXR
2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm X7R 2R1 ±10% 330pF