2225J6300220FCR
Mfr.Part #
2225J6300220FCR
Description
CAP CER 22PF 630V C0G/NP0 2225
ROHS3 Compliant
Published :
Voltage - Rated :
630V
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
22pF
Datasheets
2225J6300220FCR
Knowles Syfer 2225J6300220FCR
2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±1% 22pF