2220JA250822KXTB17
Mfr.Part #
2220JA250822KXTB17
Description
CAP CER 8200PF 250V X7R 2220
Ceramic Capacitors
Feature :
High Voltage
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Applications :
Safety
Tolerance :
±10%
Factory Lead Time :
9 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
250V
Capacitance :
8200pF
Ratings :
X2
Knowles Syfer 2220JA250822KXTB17
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm X7R 2R1 ±10% 8200pF