2220JA250682MXTB17
Mfr.Part #
2220JA250682MXTB17
Description
CAP CER 6800PF 250V X7R 2220
Tolerance :
±20%
Ratings :
X2
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Voltage - Rated :
250V
Factory Lead Time :
9 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Feature :
High Voltage
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Applications :
Safety
Capacitance :
6800pF
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Knowles Syfer 2220JA250682MXTB17
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm X7R 2R1 ±20% 6800pF