2220JA250681MXRB16
Mfr.Part #
2220JA250681MXRB16
Description
CAP CER 680PF 250V X7R 2220
Thickness (Max) :
0.177 4.50mm
Applications :
Safety
Feature :
High Voltage
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
250V
Ratings :
X1, Y2
Tolerance :
±20%
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Factory Lead Time :
9 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Knowles Syfer 2220JA250681MXRB16
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm X7R 2R1 ±20% 680pF