2220J4K00471KXR
Mfr.Part #
2220J4K00471KXR
Description
CAP CER 470PF 4KV X7R 2220
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
4000V 4kV
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Capacitance :
470pF
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Datasheets
2220J4K00471KXR
Knowles Syfer 2220J4K00471KXR
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm X7R 2R1 ±10% 470pF