2220J3K00180KCR
Mfr.Part #
2220J3K00180KCR
Description
CAP CER 18PF 3KV C0G/NP0 2220
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Capacitance :
18pF
Tolerance :
±10%
Datasheets
2220J3K00180KCR
Knowles Syfer 2220J3K00180KCR
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm C0G NP0 1B ±10% 18pF