2220J1K50681MXR
Mfr.Part #
2220J1K50681MXR
Description
CAP CER 680PF 1.5KV X7R 2220
Tolerance :
±20%
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
2220J1K50681MXR
Knowles Syfer 2220J1K50681MXR
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm X7R 2R1 ±20% 680pF