2220J0250390FFR
Mfr.Part #
2220J0250390FFR
Description
CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 2220
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Published :
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Capacitance :
39pF
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Feature :
High Temperature
Voltage - Rated :
25V
Applications :
High Reliability
Datasheets
2220J0250390FFR
Knowles Syfer 2220J0250390FFR
2220 5750Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm C0G NP0 ±1% 39pF