2100HT-120-V-RC
Mfr.Part #
2100HT-120-V-RC
Description
FIXED IND 12UH 9.6A 13 MOHM TH
Datasheets
2100HT-120-V-RC
Bourns, Inc. 2100HT-120-V-RC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD