1SNA230057R0600
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
1SNA230057R0600
Manufacturer
TE Connectivity
Description
RC55 10X(161 TO 170) V MARKER CA
Stock
7
In Stock :
7
Manufacturer :
TE Connectivity
Product Category :
Terminal Block Marker Strips
Datasheets
1SNA230057R0600
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    2-PIN, FEMALE,IDC2426POSITIVESTR
    4-PIN, FEMALE,IDC2426POSITIVER/A
    3-PIN, FEMALE STRAIGHT / FEMALE
    20-PIN, FEMALE ANGLED, 200 MM
    10-PIN, FEMALE STRAIGHT, 300 MM
Catalog related products
  • Phoenix Contact
    CONN ACC MARKER STRIP UNPRINTED
  • Phoenix Contact
    CONN ACC MARKER STRIP PREPRINT
    TERM BLOCK MARKER 6.2MM WHITE