1SNA168833R2300
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
1SNA168833R2300
Manufacturer
TE Connectivity
Description
FUSE 5 X 20 2.5A DIN 41571
Stock
190
In Stock :
190
Manufacturer :
TE Connectivity
Product Category :
Unclassified
Package :
Bulk
Product Status :
Active
Series :
Datasheets
1SNA168833R2300
TE Connectivity 1SNA168833R2300
1SNA168833R2300 datasheet pdf and Fuses product details from TE Connectivity stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    2-PIN, FEMALE,IDC2426POSITIVESTR
    4-PIN, FEMALE,IDC2426POSITIVER/A
    3-PIN, FEMALE STRAIGHT / FEMALE
    20-PIN, FEMALE ANGLED, 200 MM
    10-PIN, FEMALE STRAIGHT, 300 MM