1825Y6300682JCR
Mfr.Part #
1825Y6300682JCR
Description
CAP CER 6800PF 630V C0G/NP0 1825
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
6800pF
Voltage - Rated :
630V
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±5%
Datasheets
1825Y6300682JCR
Knowles Syfer 1825Y6300682JCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±5% 6800pF