1825Y6300682FCR
Mfr.Part #
1825Y6300682FCR
Description
CAP CER 6800PF 630V C0G/NP0 1825
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Published :
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
6800pF
Voltage - Rated :
630V
Tolerance :
±1%
Datasheets
1825Y6300682FCR
Knowles Syfer 1825Y6300682FCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±1% 6800pF