1825Y6300390KCR
Mfr.Part #
1825Y6300390KCR
Description
CAP CER 39PF 630V C0G/NP0 1825
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Temperature Coefficient :
C0G NP0 1B
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
39pF
Voltage - Rated :
630V
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Datasheets
1825Y6300390KCR
Knowles Syfer 1825Y6300390KCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±10% 39pF