1825Y6300332FCR
Mfr.Part #
1825Y6300332FCR
Description
CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1825
Soft Termination
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Temperature Coefficient :
C0G NP0 1B
Voltage - Rated :
630V
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±1%
Capacitance :
3300pF
Datasheets
1825Y6300332FCR
Knowles Syfer 1825Y6300332FCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±1% 3300pF