1825Y6300331FCR
Mfr.Part #
1825Y6300331FCR
Description
CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1825
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
630V
Applications :
Boardflex Sensitive
Published :
Capacitance :
330pF
Datasheets
1825Y6300331FCR
Knowles Syfer 1825Y6300331FCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±1% 330pF