1825Y6300221KCR
Mfr.Part #
1825Y6300221KCR
Description
CAP CER 220PF 630V C0G/NP0 1825
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Capacitance :
220pF
Temperature Coefficient :
C0G NP0 1B
Voltage - Rated :
630V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Datasheets
1825Y6300221KCR
Knowles Syfer 1825Y6300221KCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±10% 220pF