1825Y6300150JCR
Mfr.Part #
1825Y6300150JCR
Description
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1825
Voltage - Rated :
630V
Capacitance :
15pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
1825Y6300150JCR
Knowles Syfer 1825Y6300150JCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±5% 15pF