1825Y5000221MXR
Mfr.Part #
1825Y5000221MXR
Description
CAP CER 220PF 500V X7R 1825
Capacitance :
220pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
500V
Datasheets
1825Y5000221MXR
Knowles Syfer 1825Y5000221MXR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm X7R 2R1 ±20% 220pF