1825Y4K00100FCT
Mfr.Part #
1825Y4K00100FCT
Description
CAP CER 10PF 4KV C0G/NP0 1825
Voltage - Rated :
4000V 4kV
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±1%
Capacitance :
10pF
Datasheets
1825Y4K00100FCT
Knowles Syfer 1825Y4K00100FCT
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±1% 10pF