1825Y3K00681MXT
Mfr.Part #
1825Y3K00681MXT
Description
CAP CER 680PF 3KV X7R 1825
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Datasheets
1825Y3K00681MXT
Knowles Syfer 1825Y3K00681MXT
FlexiCap™ 680pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±20% X7R 2R1 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C Soft Termination Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
1825Y3K00681MXT Overview
A program's size/dimension is 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm for this device.Its coefficient is X7R 2R1 and determines the change in resistance per degree of temperature for a substance.
1825Y3K00681MXT Features
a size/dimension of 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm