1825Y3K00332MXR
Mfr.Part #
1825Y3K00332MXR
Description
CAP CER 3300PF 3KV X7R 1825
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Capacitance :
3300pF
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Tolerance :
±20%
Datasheets
1825Y3K00332MXR
Knowles Syfer 1825Y3K00332MXR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm X7R 2R1 ±20% 3300pF