1825Y3K00331GCR
Mfr.Part #
1825Y3K00331GCR
Description
CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1825
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Capacitance :
330pF
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±2%
Datasheets
1825Y3K00331GCR
Knowles Syfer 1825Y3K00331GCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±2% 330pF