1825Y3K00331FCR
Mfr.Part #
1825Y3K00331FCR
Description
CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1825
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Capacitance :
330pF
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Feature :
Soft Termination
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Datasheets
1825Y3K00331FCR
Knowles Syfer 1825Y3K00331FCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±1% 330pF