1825Y2K50330JCR
Mfr.Part #
1825Y2K50330JCR
Description
CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 1825
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±5%
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
2500V 2.5kV
Capacitance :
33pF
Datasheets
1825Y2K50330JCR
Knowles Syfer 1825Y2K50330JCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±5% 33pF