1825Y2K00681GCR
Mfr.Part #
1825Y2K00681GCR
Description
CAP CER 680PF 2KV C0G/NP0 1825
Temperature Coefficient :
C0G NP0 1B
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Tolerance :
±2%
Capacitance :
680pF
Datasheets
1825Y2K00681GCR
Knowles Syfer 1825Y2K00681GCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±2% 680pF