1825Y2500681KCR
Mfr.Part #
1825Y2500681KCR
Description
CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 1825
Voltage - Rated :
250V
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
680pF
Datasheets
1825Y2500681KCR
Knowles Syfer 1825Y2500681KCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 1B ±10% 680pF