1825Y2000332JCR
Mfr.Part #
1825Y2000332JCR
Description
CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 1825
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
200V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
3300pF
Datasheets
1825Y2000332JCR
Knowles Syfer 1825Y2000332JCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±5% 3300pF