1825Y2000221FCR
Mfr.Part #
1825Y2000221FCR
Description
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1825
Capacitance :
220pF
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
200V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Published :
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Datasheets
1825Y2000221FCR
Knowles Syfer 1825Y2000221FCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±1% 220pF