1825Y2000181JCR
Mfr.Part #
1825Y2000181JCR
Description
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 1825
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Tape and Reel (TR)
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
180pF
Datasheets
1825Y2000181JCR
Knowles Syfer 1825Y2000181JCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±5% 180pF