1825Y1K50222MXR
Mfr.Part #
1825Y1K50222MXR
Description
CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1825
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
2200pF
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Datasheets
1825Y1K50222MXR
Knowles Syfer 1825Y1K50222MXR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm X7R 2R1 ±20% 2200pF