1825Y1K50221FCR
Mfr.Part #
1825Y1K50221FCR
Description
CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 1825
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Capacitance :
220pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Series :
FlexiCap™
Published :
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Tolerance :
±1%
Datasheets
1825Y1K50221FCR
Knowles Syfer 1825Y1K50221FCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±1% 220pF