1825Y1K50220KCR
Mfr.Part #
1825Y1K50220KCR
Description
CAP CER 22PF 1.5KV C0G/NP0 1825
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
22pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Datasheets
1825Y1K50220KCR
Knowles Syfer 1825Y1K50220KCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±10% 22pF