1825Y1K50152KCR
Mfr.Part #
1825Y1K50152KCR
Description
CAP CER 1500PF 1.5KV C0G 1825
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
1500pF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Datasheets
1825Y1K50152KCR
Knowles Syfer 1825Y1K50152KCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±10% 1500pF