1825Y1K50100KCR
Mfr.Part #
1825Y1K50100KCR
Description
CAP CER 10PF 1.5KV C0G/NP0 1825
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Tolerance :
±10%
Capacitance :
10pF
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
1825Y1K50100KCR
Knowles Syfer 1825Y1K50100KCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±10% 10pF