1825Y1K20681GCR
Mfr.Part #
1825Y1K20681GCR
Description
CAP CER 680PF 1.2KV C0G/NP0 1825
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Size / Dimension :
0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
1200V 1.2kV
Datasheets
1825Y1K20681GCR
Knowles Syfer 1825Y1K20681GCR
FlexiCap 1825 4564Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm C0G NP0 ±2% 680pF