1722533123-12-B0-D
Mfr.Part #
1722533123-12-B0-D
Description
12" PRE-CRIMP 1856/19 BLACK
Product Category :
Published :
Contact Finish :
Tin
Contact End :
Socket to Socket
Color :
Black
Contact Plating :
Tin
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Wire Gauge :
20 AWG
Length :
12.0 304.8mm