1722533123-11-S2
Mfr.Part #
1722533123-11-S2
Description
11" PRE-CRIMP 1855/19 SLATE
Color :
Slate
Wire Gauge :
22 AWG
Contact Finish Thickness :
60.0μin 1.52μm
Contact Finish :
Tin
Contact Plating :
Tin
Length :
11.0 279.4mm
Published :
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Wire/Cable Gauge :
22 AWG