1722533123-10-B0-D
Mfr.Part #
1722533123-10-B0-D
Description
10" PRE-CRIMP 1856/19 BLACK
Contact Finish :
Tin
Color :
Black
Length :
10.0 254.0mm
Series :
Ultra-Fit
Published :
Wire Gauge :
20 AWG
Contact Plating :
Tin
Wire/Cable Gauge :
20 AWG