1722533112-12-W2
Mfr.Part #
1722533112-12-W2
Description
12" PRE-CRIMP 1855/19 WHITE
Length :
12.0 304.8mm
Contact Plating :
Gold
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Published :
Contact Finish :
Gold
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Color :
White
Wire Gauge :
22 AWG