1722533112-12-A0
Mfr.Part #
1722533112-12-A0
Description
12" PRE-CRIMP 1856/19 ORANGE
Contact Plating :
Gold
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Length :
12.0 304.8mm
Contact Finish :
Gold
Color :
Orange
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Wire Gauge :
20 AWG