1722533112-11-B0
Mfr.Part #
1722533112-11-B0
Description
11" PRE-CRIMP 1856/19 BLACK
1 (Unlimited)
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Length :
11.0 279.4mm
Color :
Black
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Plating :
Gold
Wire Gauge :
20 AWG
Wire/Cable Gauge :
20 AWG