1722533112-10-B2-D
Mfr.Part #
1722533112-10-B2-D
Description
10" PRE-CRIMP 1855/19 BLACK
Product Category :
Contact Finish :
Gold
Published :
Number of Rows :
Gold
Color :
Black
Number of Conductors :
1
Wire Gauge :
22 AWG
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Series :
Ultra-Fit
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Length :
10.0 254.0mm