1722533112-10-A2-D
Mfr.Part #
1722533112-10-A2-D
Description
10" PRE-CRIMP 1855/19 ORANGE
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
22 AWG
Color :
Orange
Contact End :
Socket to Socket
Contact Plating :
Gold
Contact Finish :
Gold
Published :
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Wire/Cable Gauge :
22 AWG