1722533111-11-A2
Mfr.Part #
1722533111-11-A2
Description
11" PRE-CRIMP 1855/19 ORANGE
Contact Plating :
Gold
Contact Finish :
Gold
Color :
Orange
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Length :
11.0 279.4mm
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish Thickness :
15.0μin 0.38μm
Wire Gauge :
22 AWG