1722533111-10-W2-D
Mfr.Part #
1722533111-10-W2-D
Description
10" PRE-CRIMP 1855/19 WHITE
Wire Gauge :
22 AWG
Series :
Ultra-Fit
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Contact Plating :
Gold
Contact Finish :
Gold
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact End :
Socket to Socket
Length :
10.0 254.0mm