1722533011-11-A7
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
1722533011-11-A7
Manufacturer
Molex
Description
11" PRE-CRIMP 1858/19 ORANGE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Number of Rows :
1
Wire/Cable Gauge :
16 AWG
Length :
11.0 279.4mm
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Color :
Orange
Number of Conductors :
1
Series :
Ultra-Fit
Contact Plating :
Gold
Published :
Wire Gauge :
16 AWG