15KPA110CA-HRA
Mfr.Part #
15KPA110CA-HRA
Manufacturer
Littelfuse
Description
TVS DIODE 110VWM 178.6VC P600
Manufacturer :
Littelfuse
Product Category :
Clamping Voltage :
178.6V
Reverse Standoff Voltage :
110V
Peak Pulse Current :
84.5A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Operating Temperature :
-55°C~175°C TA
Power - Peak Pulse :
15000W 15kW